Tehnikas iegādei un remontam - LANDE
DCIM100MEDIADJI_0084.JPG

LANDE – Finanšu partneris lauksaimniekiem:

AIZDEVUMS TEHNIKAS IEGĀDEI VAI REMONTAM

LANDE piešķir kredītu lauksaimnieku un lopkopju esošās tehnikas uzlabošanai vai remontam un jauna aprīkojuma iegādei. Efektīvai lauksaimniecības darbību attīstībai ir vajadzīgas efektīvas un augstas kvalitātes tehnika vai aprīkojums. Lauksaimniecības nozarei ir vajadzīgi ātri risinājumi, lai gan ne vienmēr ir pieejami nepieciešamie līdzekļi ieguldījumiem. Tāpēc mēs palīdzam lauksaimniekiem reaģēt nekavējoties – nepieciešamais finansējums tiek nodrošināts 1 darba dienas laikā. Kredīts tehnikas un aprīkojuma iegādei ļauj turpināt kvalitatīvu darbu un sasniegt nepieciešamos rezultātus.

Pieteikties
 1. support

  Pirmā iemaksa no 0%

  Iespējams finansējums arī bez pirmās iemaksas

 2. speed-alt

  ĀTRUMS

  Piedāvājums – 1 darba dienas laikā! Līgumu var parakstīt attālināti.

 3. funding

  ELASTĪGUMS

  Maksājumu grafiks pielāgots Jūsu saimniecības finanšu plūsmai

 4. field

  Ķīlas veidi

  Traktortehnika, nākotnes raža, (graudi), zeme

offer-primary

AIZPILDIET VEIDLAPU, LAI SAŅEMTU PIEDĀVAJUMU

Profile icon
Field is required
Profile icon
Field is required
Email icon
Field is required
Profile icon
Field is required
Profile icon
Field is required

Piedāvājumi no LANDE PARTNERIEM

Varam palīdzēt atrast vajadzīgo!

Katru pieteikumu izvērtējam individuāli, bet aizdevuma summa var sasniegt līdz 60% no nodrošinājuma vērtībās. *Apvienojot vairākus nodrošinājumus, iespējams saņemt finansējumu līdz pat 100%.

Jā, LANDE līdzfinansē LAD pieteiktos projektus

Lai gan aizdevums lauksaimniecības tehnikas modernizēšanai var palīdzēt risināt sarežģītas problēmas vai veicināt izaugsmi, jāatceras, ka tas nozīmē arī finansiālus pienākumus. Rūpīgi novērtējiet, vai aizdevuma summa ļaus Jums sasniegt vēlamo mērķi un veiksmīgi izpildīt Līgumā noteiktās saistības.

Jā, protams! Finansējums lauksaimniecībai tiek piešķirts ar individuāliem nosacījumiem, un ikviens aizdevums var tikt atmaksāts pirms termiņa.

Aizdevuma līgumu ir iespējams noslēgt attālināti, ar Smart-ID vai e-parakstu, kā arī izmantojot kurjeru pakalpojumu Jums ērtā vietā.
LANDE_web-6322

KĀPĒC IZVELĒTIES LANDE?

PIEREDZĒJUSI UN KOMPETENTA KOMANDA

Mūsu komanda ir uzkrājusi ilgtermiņa pieredzi lauksaimniecības jomā, lai mēs varētu piedāvāt uz lauksaimnieku orientētus kredīta nosacījumus. Mēs nodrošinām bezmaksas personīga konsultanta pakalpojumus visiem mūsu klientiem, lai katrs lauksaimnieks atrisinātu problēmas ar pazīstamu un uzticamu pārstāvi. Ja vēlaties uzzināt vairāk par finansēšanas iespējām, lūdzu, zvaniet vai aizpildiet pieteikumu elektroniski.

Saņemt piedāvājumu
faq-primary

NEPIECIEŠAMA KONSULTĀCIJA?

This site is registered on wpml.org as a development site.