Apgrozāmiem līdzekļiem - LANDE
2

IZEJMATERIĀLU IEGĀDEI UN APGROZĀMIEM LĪDZEKĻEM

FINANSĒJUMS, KAD TAS VISVAIRĀK NEPIECIEŠAMS

LANDE finansē dažādu izejvielu – sēklu, minerālmēslu vai citu nepieciešamo materiālu – iegādi. To faktoru dēļ, kurus lauksaimnieki nevar ietekmēt, piemēram, laika apstākļu dēļ, augsnē sētie augi var nedīgt, tāpēc ir jāiegādājas jauni sējeņi vai sēklas. Tas rada neparedzēto finansiālo noslodzi, kas var palēnināt jūsu uzņēmējdarbību. Aizņēmums izejvielu iegādei nepārtrauc operācijas to trūkuma dēļ, tāpēc Jums nebūs jāuztraucas par mazāku ienesīgumu vai jāatliek pārdošanas termiņi. Tas notiek, kad aizdevums izejvielu iegādei ir vienīgais variants, kas nodrošina ražu saimnieciskas darbības nepārtrauktību.

Pieteikties
 1. field

  IZPRATNE

  Līguma darbības laikā iespējams summas palielinājums kā arī bezmaksas speciālistu konsultācijas

 2. availability

  ĀTRUMS

  Saņemiet aizdevumu vienas darbdienas laikā

 3. funding

  ELASTĪGUMS

  Klienta vēlmēm un iespējām pielāgots atmaksas grafiks

LANDE_web-6322

KĀPĒC IZVELĒTIES LANDE?

PIEREDZĒJUSI UN KOMPETENTA KOMANDA

Mūsu komanda ir uzkrājusi ilgtermiņa pieredzi lauksaimniecības jomā, lai mēs varētu piedāvāt uz lauksaimnieku orientētus kredīta nosacījumus. Mēs nodrošinām bezmaksas personīga konsultanta pakalpojumus visiem mūsu klientiem, lai katrs lauksaimnieks atrisinātu problēmas ar pazīstamu un uzticamu pārstāvi. Ja vēlaties uzzināt vairāk par finansēšanas iespējām, lūdzu, zvaniet vai aizpildiet pieteikumu elektroniski.

Saņemt piedāvājumu

LANDE BUJ

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Izejvielu iepirkums vienmēr ir neparedzams, bet viens no svarīgākajiem lauksaimnieku uzdevumiem. Tā notiek, ka nelabvēlīgu laika apstākļu vai citu problēmu dēļ sētie augi nedod ražu, tāpēc ir jāiegādājas jauni stādi vai sēklas, un vajadzīgās finanses nav pieejamas. Papildus tam aizdevums sniedz paplašināšanas iespējas: uzsākot ambiciozus projektus, piemēram, produktu eksportēšanu, ārvalstu klientu piesaisti vai jaunus biznesa virzienus.

Lai gan aizdevums izejvielu iegādei var palīdzēt atrisināt sarežģītas problēmas vai veicināt izaugsmi, jāatceras, ka tas nozīmē arī finansiālas saistības. Rūpīgi novērtējiet, kāda aizdevuma summa Jums ir nepieciešama. Pārliecinieties, ka aizdevuma summa ļaus Jums sasniegt vēlamo mērķi un ka Jūs varēsiet veiksmīgi izpildīt Līgumā noteiktās saistības. Ja jums ir kādi jautājumi, vienmēr varat sazināties ar savu piešķirto personisko konsultantu.

Jā, protams! Finansējums lauksaimniecībai tiek piešķirts ar individuāliem nosacījumiem, un ikviens aizdevums var tikt atmaksāts pirms termiņa.

Aizdevuma līgumu izejvielu iegādei var noslēgt attālināti, izmantojot lietotni Smart-ID vai eParakstu. Arī – izmantojot kurjeru pakalpojumu Jums ērtā vietā
Lorem ipsum

VAI NEATRADĀT ATBILDI?

Ja neatradāt meklēto informāciju, nevilcinieties sazināties ar mūsu kredītspeciālistu, kurš sniegs Jums bezmaksas konsultāciju.

offer-primary

AIZPILDIET VEIDLAPU, LAI SAŅEMTU PIEDĀVAJUMU

Profile icon
Field is required
Profile icon
Field is required
Email icon
Field is required
Profile icon
Field is required
Profile icon
Field is required
footer-logo-v2@2x
stokker
agrochema-logo
front_logo
dojus-latvia-2
voka-logo
agro-partner-logo
agro-zvaigznites-logo
armiks_450
bio-durvas
faq-primary

NEPIECIEŠAMA KONSULTĀCIJA?

This site is registered on wpml.org as a development site.